Leden 2010

My bestová friends is away - my bestová kámoška je pryč!!! Néééééééééééééééééééééééé

27. ledna 2010 v 18:39 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Upozornění
Ahojík, mám důležitou správu. Moje nejj new Kámoška z Prahy se dneska stěhovala až z Veroňáku na Letňany. Což je d nás celá trasa metrem a pak ještě kousek...Hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza...Ráno jsme se ojímali a pořád dneska de š naposledy do školy dneska naposledy vidíš učebnu češtiny, Honcovou z fyziky, Weiserku - Hrozná učitelka, protože je strašně přísná a má nás na tělák, jídelnu atd. Když jsme se s ní loučili, tak jsmese asi deset minut objímali...Když odešla a zaklaply se dveře, tak hned na to sem se rozbrečela já a když mě uviděla moje další bestová friendka z Prahy Kamča tak ona hnedka bohužel taky...Je to hrozný a já si snad něco udělám!! Depka! Teď bych nejradši znova brečela, ale řekli sme si s kámoškou, že už ne!!! Koukali jsme s Kamčou na srandičky a tady je pokračování...Verča to bohužel moc neprožívala a odkázala mi její počítač z infošky...Měla jsem ji ráda néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!! S Kamčou sme ji pak šli dát ještě jeden dárek, protože sme ji už předtim dali- Já sem ji dala autogramovou kartu New Moon, řetízek, knížečku ať si poradí kdby šla na rande a vyrobenou koláž s Ashley Greene a potom se m jí teda dala malýho plyš. geparda flíčka a plyš. tygřici Lucinku, Kamča jí dala knížku SMS cool hlášek a pak plyšáka Bena...strašně nám chybí a na infošce sem jí pak dala ještě vyrobenej papír jako vzpomínku na nás...Naposledy sem s ní seděla na obědě a pak se odehrálo to co se odehrálo...Plyšáci a brek...Budu brečet......Béééééééééééééééééééé...Už to nejde slzy jsou vyčerpány...byla super a chytrá na výzu má jen dvě dvojky- čeština, fyzika. Dali jí ho dneska, protože už tady nemohla bejt ani zejtra...Mám ji ráda jako moj ségru a stejně tak i Kamču...

Vkládání...

18. ledna 2010 v 20:27 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Upozornění
Ahojík přestavte si, že když sem psala tenhle článek psal se divnym písmem a nezobrazujou se mi ikonky vložit obrýzek a podobně...

Filmíky

17. ledna 2010 v 21:33 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Filmy
Ahojík zejtra jdu bobovat a právě koukám na Tonádo vzpoura nebes. Chci vám jen říct, že když si sem dáte objednávku do komentíků, pokusim se sehnat váš oblíbený filmik. Stačí napsat jen jeho název. Smozřejmě spoustu jich třeba nenajdu, ale zkusit se to může...Tak mi kdyžtak napište...

Dess pro Girlcat24

12. ledna 2010 v 21:17 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Upozornění

Ceny - Avatary

12. ledna 2010 v 20:21 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Bleskovky
Avatary pro Girlcat24 za 2.místoA 1.místo vyhrává maniackHM...Tady jsou avatary pro tebe...
Ceny za bleskovku na Leden

12. ledna 2010 v 17:29 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Bleskovky
O první místo se dělí bohužel maniackahm a girlcat24(tý sem radila tak kdo dřív odpoví na otázku tak ten vyhrál...Otázka zní: Od koho je song I gotta feeling?

3.místo získáva Lucik takže tady je pro tebe Avatar s Die Happy a diplomek s Palo Haberou (omlouvám se za ten Avatar nwm. pomalu co to je...)

Bleskovka na Leden-beru 3 lidiššííínky

11. ledna 2010 v 20:45 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Bleskovky
Ahojík doufám že se někdo přihlásíte...

Nabízím vysoké ceny...Za první místo dostanete: Dess jakej nejjlepší umim (nemusíte ho použít jak chcete), čtyři portréty ( jestli to sou ty Avatary), diplomek co si můžete skopírovat na blog, Hodnocení tvého blogu...

Za druhé místo dostanete: Normal dess , dva avatary, diplomek

Za třetí místo: Avatar a diplomek

1.tvoje přezdívka
2.tvůj blog
3.Kolik je let Miley Cyrus?
4.Kterou písničku zpívala ve filmu Hannah Montana the movie když prozradila že je i Miley?
5.Doplň název její písničky - Fly on the ...
6.Kdo je její nejjlepší kamarádka? (Upozornění: ení to nikdo s kym hrála ve filmu a ani nikdo od Disneyho, dá se to zjistit na youtube pod názvem Live in London cz)
7.Koho chceš na dessing (popřípadě)
8.Koho chceš na Avatary
9.Koho chceš na Diplomek
10.Líbí se ti můj blog?

Mary-Kate Olsen

10. ledna 2010 v 9:43 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Herečky
Povolání: Herečka, zpěvačka, modelka
Věk: 23
Datum narození: 13. 06. 1986
Místo narození: Sherman Oaks, Kalifornie, USA
Znamení: Blíženci aktuální horoskop »
Výška: 160 cm

Životopis

Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen se narodili 13. června 1986. Ashley v 8:24 a Mary-Kate o 2 minuty později - na pátek 13. - říká se , že pátek "třináctého" je nesťastný den , pro rodiče dvojčat - bývalou baletku Jarnette a bankéře Davida však ne! Když se holky narodily , měli už doma staršího brášku Trenta Williama , který se narodil 6. května 1984.

Zprvu jako dvojčata nejevily veliký obdiv, ale když je matka v 6 měsících vzala na konkurz na roli malé Michelle Tanner v seriálu Full House (Plný dům), udělali na režiséry velký dojem - když si je vzali do náruče a chtěli si je pochovat - nebrečely a nedělali skandály.O roli Michelle se dělili. A tak se stalo, že se v 9 měsících konečně ukázali na scéně coby Michelle, miláček rodiny Tannerů. Mary-Kate měla v dětských letech větší um než Ashley a tak na ní vyšli ty směšné a aktuální scény a Ashley se svým miloučkým pláčem a vážností zastupovala vážné a hromadné scénky. 16.února 1989 se holkám narodila sestřička , které dali rodiče jméno Elizabeth Marie Olsen jinak zvaná Lizzie.

Právě seriál Full House úspěšně odrazil jejich kariéru, vysíláním ve více než 75 zemích světa včetně ČR. Rodičům Mary-Kate se to velice zamlouvalo a tak v roce 1991 najal jejich tatínek Dave Olsen Robeta Thorna na místo coby manažera dvojčat. Ten se s chutí pustil do díla a založil Dualstar Entertaiment Group, zastupující filmy Mary-Kate Olsenové. Ta se slibně rozjížděla takže už roku 1992 točili dvojčata první film To Grandmother's House We Go (Jedeme k babičce), který zabodoval nejenom u mladších generací. V tomtýž roce tedy vydali i své první CD album Brother For Sale 50 cent (Brácha na prodej/za 50 centů). Roztomilé hlásky se všem dobře poslouchali, tak se firma motivovala a brzy poté vydala album I'm Cute One (Já jsem roztomilej prcek) a první VHS Our First Video (Naše první video).

Když točili film (Jak byl dobyt Západ) v Canadě,Mary-Kate jezdila na jejím prvním koni a stala se oddaná jezdectví. Roku 1993 vytvořili již druhý film Double, Double, Toil and Trouble (Trable, trable, tuplem trable). Tento rok účinkovali i ve filmu Little Rascals (Malí rošťáci). Roku 1994 zase How The West Was Fun (Jak byl dobyt západ). V tomto osudném roce se o nich už mluvilo jako o nejmladších producentkách v Hollywoodu a nejbohatšími dvojčaty. 8 a 9 rok Dualstar Entertaiment Group motivoval natolik, že udělali několika dílné řady filmu The Adventures of Mary-Kate and Ashley (Nové dobrodružství Mary-Kate a Ashley), kde si zahráli na nejmenší detektivy a později vyšli i první knihy nesoucí jejich název a příběhy. Tento rok se ale stal osudným pro seriál Full House, jejich milovaný Full House a kariéra jim na chvíli zmkla.Všichni mysleli, že s pseudonymem dětským idolem všech dětí je konec, ale najednou se tu objevil film It Takes Two (Malé dohazovačky). S úžasným obsazením a příběhem.

Dvojčata si zahrála vedle slavné Kristie Alley (Kdopak to mluví) a Stevea Gutenberga (Tři muži a nemluvně), kteří jsou známí ze slavných rodinných komedii a to tahle také byla! Tento rok také skončily detektvní komedie The Adventures o Mary-Kate and Ashley, protože Robert Thorn si myslel, že na hraní detektivů už jsou dostatečně velké. Jarnie a Dave se rozvedli roku 1995, pro holky to bylo těžké období. David se znovu oženil s novinářkou Marthou McKenzie a nyní spolu mají dvě děti - nevlastní sourozence MKA sestřičku Taylor (6 let) a brášku Jakea (4 roky).

V období 10 a 11 let si MKA dali pauzu a začali se věnovat zpívání, škole a přemýšlení na co tak ještě dát jejich jméno. A tak vznikla značka mary-kateandashley vyrábějící zprvu dětské oblečení a
hračky a dnes už i kosmetiku, dámské oblečení, knihy, videa, prostě veškeré produkty MKA a některou elektroniku! Zpívání zabrali některé soundracky k bývalému The Adventures of Mary-Kate and Ashley. Hudba je zaujala natolik že natočili Our Music Video (Naše hudební video) a bestovky jako Ballet Party, Birthday Party a Sleepover Party. Později se ale ozvali i hudební kritikové a MKA tak pomluvily, že zpívání raději do dneška vzdali :( V roce 1998 se opět pustily k filmování a začali natáčet nový seriál Two of a Kind (Dvojčata), kde už se nám do paměti zapsali jako malé puberťačky žijící s otcem, který se jím pořád vnucoval, později vyšli i knihy. Filmování z postavou otce se holkám zamlouvalo a tak jako "tatínkovi holčičky" natočili film Billboard Dad (Táta z billboardu), mající snahu sehnat novou maminku, vylepí na billboard informace a fotku svého otce.

Roku 1999 skončil jejich "vyžívací" seriál TOAK a tak se rozhodly natočit nový film a tentokrát jako úplně rozdílné holky, jedna fanynka a hráčka fotbalu a druhá jako dáma, samé hadříky a kluci. Jmenoval se Switching Goals (Gólová Výměna) a k televizním obrazovkám přilákal i mladé kluky. Tohoto roku se cítili tak významně, že natočili ještě film Passport To Paris (Výlet do Paříže), kde začali "chodit" s klukama, ale "jen tak". Roku 2000 se z něžných malinkých dvojčátek stávají opravdové slečny, hvězdy každé party a tvářičky časopisů.

Natočili film Our Lips Are Sealed (Sestry v akci), který se stal jejich nejoblíbenějším. Taky proto, že se mohli fakt vyřádit a projet spoustu zemí! Tento rok napsali svou předlohu života a obecná fakta o nich, z kterých se čerpá např. při tvorbě stránek! Začali se stávat idolama všech mladých dívek a tak vydali svůj časopis mary-kateandashley, ale po několika číslech ztroskotal. Rok 2001 byl hodně významný nejen proto, že MKA obdrželi občanské průkazy, taky natočili film Winning London (Sestry v Londýně), kde se opět ukázali jako rozdílné sestry, ale překrásný Londýn je zase spřátelil. Plným úderem se pustili do natáčení seriálu So Little Time (Tak málo času), který opravdu zabodoval a má své knihy.

Díky "občance" se dostávali na premiéry a akce a tak se stali přednější hlavičkou Hollywoodu. Tento rok taky natočili film Holiday In The Sun (Prázdniny na Bahamách), kde se opět vydali na cesty.
V 16 letech vydali sérii knih Sweet 16 (Krásných 16 let) a projeli se v autíčku Sweet 16, které dostali ve filmu Getting There (První jízda), když si udělali řidičák a tam si ho dělali doopravdy. Roku 2002 natočili film When In Rome (Výlet do Říma) a v roce 2003 také The Challenge (Výzva), kde se opět ukázali jako dvě soupeřící sestry, dělající zkoušky ve stylu hry přežití, kde je bohužel/naštěstí dají do stejného družstva, zprvu se hádají, ale protože jsou tým, musí to nějak překousnout.

V roce 2003 dvojčata natáčejí film New York Minute (Jeden den v New Yorku) , který půjde do kin. Odběhli si i na natáčení Charlie's Angels , kde si zahráli malinkatou roličku. Ve filmu jsou vidět 10sekund , spíše se zajímají o svou budoucnost, věnují škole a připravují se na New Yorkou universitu. V tomto roce totiž odmaturovali. Dnes získala Mary-kate roli křesťanské dívky Tary v seriálu Wedds (Tráva) a spolu se setrou Ashley vydali do prodeje své dvě nové módní kolekce "The Row" a "Elizabeth&James"Píše: levou rukou
Oči: modrozelené
Vlasy: hnědé, delší, než má Ashley
Výška: 5\\'3" (160cm)
Hlas: vyšší, než má Ashley
V budoucnu by chtěla být: ředitelkou nebo šampiónkou v dostizích
Popsala by se jako: společenská
Oblíbené barvy: červená, tmavě hnědá
Koníček: koňské dostihy
Sbírá: svíčky
Kapesné: 10$/týden
Domácí práce: uklízet si svůj pokoj, pečovat o psy
Její pokoj: v nepořádku
Ve škole má nejradši: přestávku na oběd
Oběd: připravený z domu
Oblíbený předmět: tvůrčí psaní, věda
Nejméně oblíbený předmět: matematika
Oblíbený žánr knih: detektivky
Domácí úkoly: po TV, internetu
Promoce: ano , 7.6.2004
Vysoká škola: ano , universita v New Yorku
Oblíbené oblečení: džiny a pohodlné topy
Oblíbený doplňěk: purses , motánky , korále
Šampon: Kiehl´s or Mop´s
Oblíbená rtěnka: Kiehl´s clear gloss a Stila gloss
Makeup: Hard Candy a Stila
Oblíbené obchody: Fred Segal a Planet Funk
Oblíbený návrhář: Fred Segal, Stella McCartney, Dolce&Gabbana
Oblíbený účes: culík , rozpuštěné , ofinka "vzad"
Oblíbené boty: sandále
Idol: Brad Pitt, Tom Cruise, Ben Affleck
Oblíbená herečka: Meg Ryan, Sandra Bullock, Drew Barrymore
Oblíbený seriál: Přátelé,Party of Five,Dawsnův svět,Will&Grace
Oblíbený film: Out of Sight, Good Will Hunting
Oblíbený styl hudby: Softrock, alternative
Oblíbený interpret: Jewel, Pearl Jam
Oblíbené píseň: Used to be I Saw the Sign
Oblíbená skupina: N´Sync
Chtěla by potkat: Sandra Bullock, Cameron Diaz
Oblíbený animovaný film: Kráska a Zvíře
Když se dívá na TV, tak jí: Goldfish crackers, zmrzlinu, žvejkačky
Oblíbena pizza: se sýrem
Oblíbená zelenina: brokolice
Nejméně oblíbená zelenina: růžičková kapusta, cibule
Oblíbená sladkost: bonbóny, žvejkačky
Nejméně oblíbená sladkost: čokoláda
Oblíbená polévka: kuřecí
Oblíbený dezert: zmrzlina
Oblíbená japonská kuchyně: Sushi
Oblíbený fastfood: hamburgry
Miluje: koktejly (Milkshake)
Nemoc "jídla": anorexie (léto 2004)
Oblíbené natočené video: Hawaiian Beach Party, Birthday Party
Oblíbený natočený film: Our Lips are sealed
Do kin: Holiday In The Sun&New York Minute
U nás: New York Minute
Nejradši: sportuje
Oblíbená kniha: Oliver Twist
Sport, který nejradši sleduje: fotbal a basket
Sport, který nejradši hraje: tenis
Oblíbená video hra: NFL Blitz
Oblíbené cvičení: Tae-bo (kickboxing)
Večer s kámošema je: večeře a film
Oblíbený svátek: Halloween

Ashley Olsen

10. ledna 2010 v 9:36 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Herečky
Povolání: Herečka
Věk: 23
Datum narození: 13. 06. 1986
Místo narození: Sherman Oaks, Kalifornie, USA
Znamení: Blíženci aktuální horoskop »
Výška: 160 cm

Životopis

Ashley Fuller Olsen se narodila v pátek 13. ve znamení blíženců, a je o dvě a půl minuty starší než její sestra Mary-Kate. Když bylo Ashley devět měsíců, matka vzala ji i její sestru na konkurz do seriálu Full House (Plný dům).Sestry konkurz vyhrály a tak se až do jejich devíti let dělily o roli hlavní hrdinky Michelle Taner.

Ashley byla ostýchavá a tak hrála spíše vážné a hromadné scény,kdežto extrovertní Mary-Kate hrála scény spíše komické a veselé. Již během seriálu stačily sestry založit úspěšnou společnost Dualstar Production Group a pod ní natáčely své první filmy. Jejich otec jim po skončení Full House najal jejich tiskového mluvčího Roberta Thorna. Ashley Olsen natočila společně se svou sestrou mnoho méně či více úspěšných filmů, v poslední době se ale sestry rozhodly vyrazit každá na svou sólovou dráhu.


Celé Jméno: Ashley Fuller Olsen
Výška: 160 cm
Píše: pravou rukou
Barva očí: modro/zelená
Barva vlasů: blond
Povaha: upřímná
Sbírá: plyšové medvídky
Hobby: tanec, tenis, golf, kino
Oblíbený film: Sestry v akci,Sestry na Bahamách
Oblíbené oblečení-džíny,krátký top a sandále
Oblíbený účes: rozpuštěné vlasy
Oblíbené zvíře: její pes Lucy
Oblíbené jídlo: špagety s kečupem a omáčkou
Oblíbené pití: džus
Oblíbené barvy: žlutá,purpurová a modrá

Cíl do budoucna: ,,Pokud nebudu hrát,ráda bych se stala tanečnicí."

Jeden den v New Yorku as. Nejj filmik na světě

10. ledna 2010 v 9:34 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Filmy
Plakát:
Originální název: New York Minute
Žánr: Komedie
Rok výroby: 2004
Režie: Dennie Gordon

Popis filmu

Dvojčata Roxy(Mary-Kate Olsen) a Jane(Ashley Olsen) Ryanovi se vydají do New Yorku splnit si své sny. Dobrá studentka Jane chce získat stipendium na univerzitu, zatímco její rebelská sestra Roxy by zde ráda odstartovala svou hudební kariéru. Ale v New Yorku se může stát cokoli. A také se stane!

V maléru naštvaného policistu (Eugene Levy), pašeráka (Andy Ritcher) a dva sympatické kluky (Jared Padalecki a Riley Smith) si možná i vy uvědomíte, že když vám teče do bot, může být sestra tím nejlepším přítelem ze všech!Účinek se nedostavil

10. ledna 2010 v 9:25 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Upozornění
Ahojík zkoušela sem jestli budete proti konci blogu nebo abych skončila a reakce nebyli žádné což znamená že sem vám ukradená...Budu ale psát články dál...Nemá cenu jen proto že sem vám ukradená skončit, baví mě to tu takže zůstávám...

Konec blogu!!

9. ledna 2010 v 19:10 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Upozornění
Ahoj nedávno moje SB Tenda uvažovala o konci svého blogu a já ji podpořila ať si ho nechá...Říkala že nemá moc pěknej dessign a články o ničem...Ona má super blog a tohle moje záhlavko je hezký ale je od ní takže moje články vás moc nezajímaja chodí sem jenom tak 24 lidí denně a to tomuhle blogu je rok a skoro půl...Nwm jstli si ten blog mám nechat...Napište do komentíků váš názor, pokud si myslíte že si ho mám nechat tak to zkusím napravit...

Hannah montana film celý!!

8. ledna 2010 v 23:20 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Hannah Montana film
Srry, ale sedmá část chybí

Lady Gaga

7. ledna 2010 v 20:14 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Zpěvačky
Povolání: Zpěvačka, textařka, skladatelka
Věk: 23
Datum narození: 28. 03. 1986
Místo narození: Yonkers, New York, USA
Znamení: Beran aktuální horoskop »
Výška: 155 cm

Životopis

Její pravé jméno je Stefani Joanne Angelina Germanotta narodila se 28. března 1986 v New Yorku. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.

Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku, v 17 byla jedním z dvaceti dětí, kterým se poštěstilo učit se v newyorské umělecké škole Tisch School Of Arts. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album The Fame, kde naleznete hlavně dva její radio hity Poker Face a Just Dance.

Lady Gaga je bývalá spolužačka Paris a Nicky Hiltonových (navštěvovaly stejnou soukromou střední školu s názvem Sacred Heart School na Manhattane) a písně skládala už i pro Pussycat Dolls, Britney Spears a New Kids On The Block. Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala písničky Cyndi Lauper, Michaela Jacksona, její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Roling Stones či Beatles. Jako mladá holka byla hodně divoká - jednou ji museli zastavit členové ochranky, když tančila na stole v nóbl restauraci Upper West Side. Už tehdy bylo všem jasné, že z ní vyroste pořadné číslo.Z mladé holky z italské rodiny se pomalu stávala exhibicionistka, ale především všestranně talentovaná textařka a zpěvačka, která umí udělat šou na pódiu a dostat lidi do varu. "Byla jsem bavič už jako malá holka a jsem bavič i dnes" říká o sobě Lady Gaga, která si udělala jméno v dolním East Side klubové scény New Yorku tanečním superhitem "Beautiful Dirty Rich". Její vystoupení bývají velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, které vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.

"Vždycky jsem milovala rock, pop a divadlo. Když jsem objevila Queen a Davida Bowieho věděla jsem že budu zpěvačka. Až později jsem si uvědomila jak moc mě tihle umělci inspirovali."

Dosažení tak skvělého úspěchu vyžaduje velký talent. Ten, ale Lady Gaga rozhodně nechybí: Gaga je dívka, která se již ve čtyřech letech naučila improvizovat na piáno a ve třinácti letech již skládala balady na piáno. Ve čtrnácti hrávala na piáno v New Yorkských klubech.
Lady GaGa napsala ze svého alba The Fame všechny písničky, přičemž většinu syntetických zvuků na albu nahrála sama.

Většina scénických kostýmu pochází z jejich tvůrčích nápadů.

Lady GaGa má dva psy se jmény Lava a Remus, a můžeme je vidět v klipech Poker Face, Eh Eh (Nothing Else I Can Say) a Lovegame.

V listopadu 2009 Lady GaGa vydáva re-edici albumu "The Fame" pod názvem "The Fame Monster". Je to dvoj-cédéčko: jedno obsahuje všechny hity z albumu "The Fame" a druhá část pod názvem "The Monster" obsahuje 8 zcela nových písniček. První videoklip z tohto albumu je k písni "Bad Romance".


Miley photoshoot 0.6

6. ledna 2010 v 21:05 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Miley photoshooty
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdrojík: www.unlimited-miley.blog.cz

Justin photoshoot 0.1

6. ledna 2010 v 21:03 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Photoshooty


Zdrojík:

Hele Justina nemám ráda, dávám to sem, páč ho maj rádi jiný holky a kvůli návštěvnosti :)

Justin Bieber

6. ledna 2010 v 20:57 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Zpěváci
Povolání: Zpěvák
Věk: 15
Datum narození: 14. 03. 1994
Místo narození: London, Ontario, Kanada
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 161 cm

Životopis

Justin Bieber se narodil 14.března.1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace.

Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty kde se Justin setkal s Usherem. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem.

2009 po součastnost

Justin pracuje na svém debutovém albu které vyjde 17.listopadu. První singl z Alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12.místo na Canadian Hot 100 a na 21.místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6.října.2009.

Tento song se dostal na 10.místo v žebříčku Canadian Top 100 a na 16.místo na Billboardu Hot 100. Tento song zazpíval Justin nedávno v Today Show společně s One Time a Favorite Girl. Bylo potvrzeno že Justin bude předskokanem na Fearless Tour zpěvačky Taylor Swift. V litopadu bude mít Justin své vlastní mini tour které má pouze 5 koncertů po Kanadě.

27.října bude mít premiéru na iTunes Justinův 3.singl Love Me a 3.listopadu taktéž na iTunes Justinův 4.singl Favorite Girl.

Miley photoshoot 0.5

6. ledna 2010 v 16:35 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Miley photoshooty
Miley na koncertě

Miley photoshoot 0.4

5. ledna 2010 v 20:39 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Miley photoshooty

Miley photoshoot 0.3

5. ledna 2010 v 19:13 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Miley photoshooty
Miley v oryndž triku