Prosinec 2009

Ashley Greene

18. prosince 2009 v 19:35 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Herečky
Povolání: Herečka, modelka
Věk: 22
Datum narození: 21. 02. 1987
Místo narození: Jacksonville, Florida, USA
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 165 cm

Životopis

Ashley Michele Greene je americká filmová herečka a modelka. Nejvíce ji proslavila role Alice Cullen ve filmu Stmívání.

Ashley se narodila v Jacksonville na Floridě Joe a Michele Greenovým.
Vyrůstala v Middleburgu a Jacksonvillu, pak odešla na Univerzitní křesťanskou školu, poté ještě na Wolfson High School, dyž byla v 10. třídě. V sedmnácti se odstěhovala do Los Angeles v Kalifornii zabývat se herectvím.

Má maldšího bratra jménem Joe, který bydlí stále se svými rodiči v Jacksonville.
Greeneová je dobrá kamarádka s herci z filmu Stmívání, s Kellanem Lutzem a Jacksonem Rathbonem.

Původně chtěla být Greeneová modelkou, ale bylo jí řečeno, že není dostatečně vysoká, a tak se měla prý spíše zaměřit na reklamy.
Po zahrání si v pár reklamách zjistila, že miluje herectví.

Přestože se její kariéra stále vyvíjí, hostovala již v mnoha populárních pořadech, jako například v Punk'd a Crossing Jordan, stejně jako v komerčních iPodeh. Greeneová si po velké přestávce zahrála ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Sephenie Meyerové, jako upírka Alice Cullenová společně s Kellanem Lutzem, se kterým si zahraje i ve filmu Warrior.

Jackson Rathboune

18. prosince 2009 v 19:32 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Herci
Povolání: Herec, zpěvák
Věk: 24
Datum narození: 21. 12. 1984
Místo narození: Singapur
Znamení: Střelec aktuální horoskop »
Výška: 177 cm
Člen skupiny: 100 Monkeys

Životopis

Monroe Jackson Rathbone se narodil v Singapuru, žil v Londýně, Connecticatu, Indonesii, Kalifornii a Texasu.

Chodil do Interlochen Academy v Michiganu.
Přezdívku má Jay.
Má tři sestry, kočku jménem Dean a kytaru, kterou pojmenoval Annabelle.
Jeho oblíbený fotbalový tým je Dallas Cowboys.
Je členem skupiny 100 Monkeys.
Byl jedním z reportérů na Disney 411.
Hrál také v seriálu Báječní lidé a mihl se v pár epizodách The O.C.
Ale hlavně se proslavil rolí Jaspera Halea ve Stmívání.
Ve volném čase Jackson skládá, produkuje a zpívá.

Nikki Reed

18. prosince 2009 v 19:29 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Herečky
Povolání: Herečka, scénáristka
Věk: 21
Datum narození: 17. 05. 1988
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Býk aktuální horoskop »
Výška: 168 cm

Životopis

Život této mladé herečky je na její věk celkem pestrý. Jako malá byla stydlivá a "ležela" často v knížkách. Ve 12-ti letech se však dostala ke skupině děvčat, které nešly zrovna příkladem. Její do té doby hezký vztah s matkou začal skřípat a Nikki začla experimentovat s drogama, sexem a nějaké ty krádeže..

Catherine Hardwicke, umělkyně, která se chtěla stát režisérkou a spisovatelkou, dlouho randila se Sethem Reedem a po rozdělení přišla s Nikki styku. V roce 2002 začala s Nikki spolupracovat na scenáři filmu. Nejprve z toho měla vzniknout lehčí komedie, ale vznikla Třináctka, který byl napsán vlastně podle skutečné události, kterou Nikki prožila. Nikki a Catherine dokončily dílo během 6-ti dnů o zimních prázdninách.

Film je částečně rebelský, autobiografický, dramatický a zobrazuje divoký život dívky, která se stává ženou a navazuje vztah k drogám, sexu, krádežím.. Hlavní charakter Tracy, který ztvárnila Evan Rachel Wood, byl vlastně vytvořen podle Nikki, která hrála divokou, rebelskou holku, která jí ve skutečnosti "zkazila".

Nikki je velmi talentovaná a po celkem úspěšném filmu natočila další, například: Legendy z Dogtownu, Úkladná vražda a také si střihla roli v americkém seriálu The O.C.

Koncem roku 2008 jsme ji mohli vidět jako upíří krásku Rosalie po boku krásného (jak jinak) upíra Emmetta (Kellan Lutz) v prvním díle Twilight ságy - Stmívání. 26.11.2009 se v ČR dostane do kin pokračování Nový měsíc. A nyní je na spadnutí natáčení také třetí, předposlední část Twilight sagy - Zatmění.

Kellan Lutz

18. prosince 2009 v 19:27 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Herci
Povolání: Herec
Věk: 24
Datum narození: 15. 03. 1985
Místo narození: Severní Dakota, USA
Znamení: Ryby aktuální horoskop »

Životopis

Kellan pochází z Severní Dakoty. V roce 2003 se přestěhoval za svým otcem. Chtěl se věnovat herectví a také si užívat na pláži. Kellanovi přátelé o něm říkají,že je to bavič a smíšek.

Mluví plyně španělsky. Má rád Extreme Skateboarding & Tricks, souboje ve své váhové kategorii,basebal,basketball, lacrosse, plavání, tenis, badminton, lyžování, snowboarding, tanec, kreslení a je také dobrý zpěvák.

Už ve svém dětství začal rozvíjet své talenty.

Známe ho například z filmů jako jsou : Stick it, Accepted, Summerland, 6 feet under a mnoha dalších seriálech. V současné době je v Americe uvedena premiéra jeho nového filmu Prom night a v na konci roku 2008, 12.12., vychází romantická sága o lásce mezi upírem a prostou dívkou Twilight(Stmívání) podle bestselleru spisovatelky Stephenie Meyer. Ve kterém si Kellan zahraje upíra Emmetta Cullena. Zahrál si také v klipu With Love od Hillary Duff. Také se oběvil v Kalifornském létu.Hrál tam kamaráda Jesseho McCartneyho.

Robert Pattison

18. prosince 2009 v 19:25 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Herci
Povolání: Herec, zpěvák
Věk: 23
Datum narození: 13. 05. 1986
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Býk aktuální horoskop »
Výška: 185 cm

Životopis

Robert Pattison se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti (Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.

A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.

A v roce 2006 dostal hlavní roli ve filmu The Haunted Airman, kde hraje Tobyho Jugga, pilota ve druhé světové válce, který je postřelen a následně ochrne. Dostane hrozný nervový šok a v podstatě zešílí.

Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je, ale Jack Nicholson. Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.

V roce 2008 podal skvělý herecký výkon ve filmu Twilight (Stmívání), kde si zahrál jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena, který se zamiluje do půvabné Isabelly Swan- Kristen Stewart.

Kristen Stewart

18. prosince 2009 v 19:22 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Herečky
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 19
Datum narození: 9. 04. 1990
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Beran aktuální horoskop »
Výška: 168 cm

Životopis

Kristen Stewart se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women.

Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové kritiky. Následující rok se objevila v dramatu Fierce People režiséra Griffina Dunnea, (který měl premiéru na letošním festivalu Tribeca) a ve filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství (režie Jon Favreau), kde si zahrála starší sestru šestiletého Dannyho (Jonah Bobo) a desetiletého Waltera (Josh Hutcherson). Film vypráví o tom, jak Danny, zamčený v temném a strašidelném sklepě, objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří přimět bratra Waltera, aby si ji zahrál s ním, začne hrát sám. Už od prvního tahu je však jasné, že Zathura není jen tak obyčejná hra...

Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní jistoty.

Zazářila také ve dramatu Útěk do divočiny (into the wild/2007)kde si střihla roli mladé "hippísačky" Tracy Tatrové. Její výkon ve filmu sklidil velký úspěch a dobré ohlasy u kritiků.

Od 27.11.2008 jí můžeme vidět ve filmu Twilight (Stmívání) kde si zahraje jednu z hlavní role Isabellu Swanovou, která se vášnivě zamiluje do upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson).

Ale jak už to u Kristen bývá nejsou to zdaleka poslední filmy, které točí. Těšit se můžeme už na další filmové trháky...

Taylor Lautner

18. prosince 2009 v 19:18 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Herci
Povolání: Herec
Věk: 17
Datum narození: 11. 02. 1992
Místo narození: Grand Rapids, Michigan, USA
Znamení: Vodnář aktuální horoskop »
Výška: 179 cm

Životopis

Taylor Daniel Lautner se narodil 12. února 1992 v Grand Rapids, Michigan, USA. Už jako malý projevoval určité nadání. V 6-ti letech začal dělat karate a ani ne o rok později začal vyhrávat ceny na různých turnajích. Poté byl pozván, aby trénoval u sedminásobného vítěze v karate, Mikea Chata a v 8 letech reprezentoval svou zemi a získal tři zlaté medaile. Kromě karate má rád i fotbal a baseball.

Ačkoli miloval karate, už v sedmi letech okusil hraní a to poté, co byl na konkurzu do role v reklamě na Burger King. Nakonec neuspěl, ale hrát ho bavilo a tak požádal své rodiče, aby ho v tom podporovali. Právě s rodiči objížděl různé konkurzy. Dokonce se kvůli synově snu přestěhovali do Los Angeles, kde měl větší šance. Od té doby začal dostávat různé menší roličky. Zahrál si např. v episodách My wife and kids (2001), Kalifornské léto (Summerland) (2004) nebo The Bernie Mac Show (2001). Také namluvil pár rolí v kreslených seriálech.

První větší úspěch přišel v roce 2005, kdy Taylor dostal roli ve filmu Dobrodružství Žraločáka a Lávovky. V témže roce účinkoval ve filmu Dvanáct do tuctu 2. Ovšem zatím největší úspěch mu přinesl film Stmívání (2008).

Ordinace v růžové zahradě 2 - 156. díl - Šťastný a veselý - super

18. prosince 2009 v 18:04 | ♥♥eL!nnka♥♥

Marta organizuje Kristýně velkolepou svatbu na Štědrý den. Petr se vzepře a nevěstu unese, aby obřad proběhl v jeho režii.

Tipy

16. prosince 2009 v 21:16 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Upozornění
Ahoj mám tu pro vás tip jak strávit den 24.prosince aby vám to rychleji uteklo, než se budou rozdávat dárečky...

Mám to tu pro vás i pro ranní ptáčata...

6:00-Vstanetea i když je to otravné rozcvička vás probere a znovu unaví, ale se vším pomalu abyste, si něco nenatáhli...

6:20-Jděte si ještě lehnout a zapněte si televizi a i když jste už starší tak si lehněte a vraťte se do úplných dětských let...Můžete si u toho předvádět pro sebe ty tance v pohádkách, princezny atd.

7:00-Jdtěe si pro výbornou snídani do postele a vydatně se najezte...Čas snídaně, čas bohů...Potom pokračujte v televizi...

8:30-Jděte se proběhnout ven, pořádně se protáhnout a otestovat zimu...Komu se ven nechce, tak si doma pořádně zatancujte a zaspívejte...Na večer budete silné hlasivky kvůli koledám potřebovat...

10:00-Jděte ke své kamarádce nebo ji pozvěte k sobě a abyste se zabavily tak si něco zahrajte a nebo si zahrát ne rodinu...rozdejt si při té hře dárečky...Kamarádkám se přeci nemusí kupovat, stačí i vyrobit, bude mít i tak radost...

11:30-Čtěte si knihu až do oběda a zahřejte se pěkně v postýlce...

Po obědě-Zalezte znovu do postýlky a čtěte si třeba stará čísla časopisů...

14:00-Pořádný vánoční úklid je sice nuda, ale věř nebo ne čas tak Hóóóóódně rychle ubíhá...

15:00-Jdi si zkontrolovat všechny dárky pro rodiče...

15:10-Jdi si na notebooka a hledej třeba zrovna na mém blogu zajímavé články...

16:00-Běž mamce pomoct připravit a ozdobit stromeček

16:30- Pusť si nějaký hezký film...

18:00- Pomoz mamce vařita připravit stůl atd. abyste už mohli večeřet a co je po večeři?! No dárky...

Tak co uteklo ti to? Můžeš mi to sem napsat a jestli ne tak také...

Obrázek “http://www.kpo.cz/img/vanoce.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Důležité

16. prosince 2009 v 15:35 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Upozornění
Aby se mi nezrušil blog tak sem rychle pojď a můj blog zachraň...Honem ryhle pojď sem a zachraň nás...

Bleskajda

15. prosince 2009 v 18:11 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Bleskovky
Ahoj kdo se chce přihlásit do bleskajdy, tak 1)Jméno
2)Popřípadě blog
3)Co nebo koho na diplomek
1.odpověď
2.odpověď
3.odpověď


1.otázka,Kdo to je?


2.otázka, kdo to je?3.otázka- první filmse jmenuje Stmívání, druhý Nový ....., třetí ......., čtvrtý .........

Ahojda pořádám hned několik soutěží najednou: SONB(log), SONC(elebrita), SONK(okleda), SONP(íseň) a SONF(ilm)

15. prosince 2009 v 17:52 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  SONBY, SONC, SONP aj.
Takže u každý kategorie

1)přezdívka
2)Váš blog
3)Co chcete na diplomek( jestli soutěžíte v SONB tak tady končíte, v jiných kategoriích pokračujete)
4)O co jde (třeba Miley Cyrus, Já bych rád k betlému atd.)

Soutěžit můžete ve všech, no prostě v kolika chcete, takže kdo nemá blog tak ho nepíše a nemůže soutěžit v SONB, ale může soutěžit v SONF aj.

Můj koníšek

14. prosince 2009 v 13:12 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  CrAzY vĚcIčKy
Tak tohle je můj koníšek a jsou mu dva roky. Jmenuje se Beky. Je to kobylka. Je dobrá na závodění. Nemoci žádné nemá.

Koníšci

12. prosince 2009 v 14:14 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  CrAzY vĚcIčKy
Jméno:Stříbráček
Věk:2 roky
Specializace:Skokan
Výška (s hlavou):175 cm
Nemoc: Zatím žádné
Pohlaví:Kůň

Jméno:Sally
Věk:5 let
Specializace:Žádné (prozatím)
Výška (s hlavou):170 cm
Nemoc:Žádné
Pohlaví:KobylaJméno:Kiki
Věk:1 rok
Specializace:Závodník
Výška: 168 cm
Nemoc:Žádné
Pohlaví:Kobyla

Jméno:Sam
Věk:4 roky
Specializace:Žádné
Výška:179 cm
Nemoc:Žádné
Pohlaví:Kůň

Ahoj vytvořila jsem něco nového

12. prosince 2009 v 13:41 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  CrAzY vĚcIčKy
Ahoj vytvořila jsem něco nového...No je to imaginární louka na které žijí koně. Vytvořené (upravené) pouze mnou a proto to není dokonalý ani náhodou, ale mám tu pro vás (jakoby) adopci koní a různé disciplíny. Budu pořádat jezdecké "sjezdy",závody a hry. Vše s vaším koněm kterého adoptujete, můž se toho zúčastnit jen ten co má koně... Bydlel by na tomto kouzelném místě. Na ranch budu postupně přidávat předměty a za každou výhru či něco jiného vám vyrobím cenu zase v programu malování.Když byste chtěli být členem tak teď sem dám adopce těh koní a stačí napsat:1)Vaše přezdívka
2)Jméno koně
3)Proč ho chcete
4)Zdá se vám louka dobrý nápad?

A pozor každý kůň může být adoptovaný pouze jednou!Funklub Mira Šmajdy

8. prosince 2009 v 15:01 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Ostatní
Ahojda mám tu pro vás nabídečku. Staňte se ofociálním fanouškem Mira Šmajdy u mě na blogu...Potvrďte tak že vám svět showbussinesu není jedno! Pokud se chcete přihlásit stačí napsat jen...

1)přezdívku
2)proč Miro
3)koho jste s té nej dvanáctky nenáviděli (nenávidíte)...


Miro Šmajda

8. prosince 2009 v 14:58 | ♥♥eL!nnka♥♥ |  Zpěváci
Povolání: Zpěvák, kytarista
Věk: 21
Datum narození: 27. 11. 1988
Místo narození: Košice, Československo
Znamení: Střelec aktuální horoskop »

Životopis

Miro se narodil v Košicích. Chodí na Technickou univerzitu. Jeho maminka je Češka a jeho otec je Slovák. Jeho rodiče se, ale po nějaké době rozvedli "Bylo to těžké, ale už je to za námi," tvrdí Šmajda. "Bylo mi moc líto, když táta odešel. Pořád se hádali, což možná bylo tím, že jsou oba jiné národnosti. Ale čas všechno zahojil a dnes se s taťkou pravidelně stýkám," dodává Míra, jenž po rozvodu rodičů zůstal v péči své matky.

Miroslav Šmajda je soutěžícím Československé superstar.

Ve volném čase nejraději skládá a píše texty - a to hned ve třech jazycích - angličtině, slovenštině a češtině. Věří proto, že mu SuperStar umožní prosadit se a živit se tím, co ho nejvíc baví. "A co ze srdce miluju," přidává milovník skvělého piva Miroslav, který rád běhá, hraje fotbal a hokej, chodí do přírody a s přáteli do města. Výhru by investoval do věcí, na které nikdy neměl peníze.